Hakkımda Birkaç Şey

Hakkımda

Bir matematik öğretmeni olarak, öğrencilerin akademik başarıya ulaşmalarına yardımcı olmak için özel öğretimin önemini anlıyorum. Bu yüzden Antalya’da ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel matematik ders hizmeti vermekteyim. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İşletme Bölümü ve Antalya Akdeniz Üniversitesi Matematik Öğretmenliği lisans mezunuyum. Matematik konusunda öğrencilerimin temelini geliştirmek için altyapı uzmanıyım. Konuları en ince ayrıntısına kadar anlatıyorum. LGS öğrencilerime de özel çalışma programları hazırlıyorum. Amacım, her öğrenciye çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları bireysel ilgi ve desteği sağlamaktır.

Profesyonel bir matematik öğretmeni ve özel öğretmen olarak, öğrencilere başarılı olmak için ihtiyaç duydukları desteği ve rehberliği sağlamak için gerekli niteliklere ve deneyime sahibim. Matematik alanında bir lisansa ve konuyu derinlemesine anladığımı gösteren bir öğretmenlik sertifikasına sahibim. Öğrencilere matematik öğretme ve özel ders verme konusunda 15 yıllık deneyimim var ve her zaman en son ders metodolojileri ve teknikleriyle güncel kalıyorum.

Öğrencilerime olumlu ve teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlamaya kararlıyım.

Öğretme konusunda tutkuluyum ve kapsamlı bir matematik anlayışına sahibim, bu da karmaşık kavramları parçalamamı ve öğrencilerim için anlaşılır hale getirmemi sağlıyor. Konudaki uzmanlığım, zorluk çeken alanları belirlememe ve öğrencilerin gelişmesine yardımcı olmak için rehberlik ve destek sağlamama olanak tanıyor. Kavramları öğrencilerin anlaması ve akılda tutması kolay bir şekilde açıklama konusunda benzersiz bir yeteneğe sahibim.

Ayrıca, öğrencilerime en yüksek kalitede eğitim ve destek vermemi sağlayan, her öğrencinin özel ihtiyaçlarına ve öğrenme stiline göre uyarlanmış özel ders planları geliştirme ve uygulama konusunda da deneyimliyim.

Ayrıca, öğrencilerin başarılı olmasına yardımcı olmak için her zaman fazladan yol kat etmeye istekli, özverili ve sabırlı bir öğretmenim. Her öğrencinin matematikte başarılı olma potansiyeline sahip olduğuna inanıyorum ve hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaç duydukları desteği ve rehberliği sağlamaya kararlıyım.

Hedefli Öğrenme

Özel derslerin en önemli avantajlarından biri, eğitimi her öğrenci için belirli ihtiyaç alanlarını hedefleyecek şekilde uyarlama yeteneğidir. Özel ders seanslarımda, her öğrenciyle yakın bir şekilde çalışarak özel zorluk alanlarını belirler ve o alanları geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları rehberlik ve desteği sağlarım. Hedefli öğrenmenin bazı faydaları:

Çalışmalarımızdan Bazı Anlar

Öğrencilerin ihtiyaç duydukları bireysel ilgi ve desteği almalarını sağlayan hem bire bir hem de küçük grup oturumları sunuyorum.

Sohbeti aç
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?