İletişim

Sizleri çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve başarılı olmalarına nasıl yardımcı olabileceğimi konuşmak için ücretsiz bir danışmanlık randevusu almaya davet ediyorum.

Beni Arayın

0533 020 55 00

Bir Ön Görüşme Planlayalım

serkan@antalyaelitmatematik.com

Bana Bir Mesaj Gönderin

Öğrencilerime öğrenme sevgisini besleyen olumlu ve teşvik edici bir öğrenme ortamı sağlamaya kararlıyım. Amacım, her öğrencinin akademik başarıya ulaşmasına ve matematikte tam potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmaktır. Olumlu ve destekleyici bir öğrenme ortamı yaratarak öğrencilerimin çalışmalarına daha fazla motive olacaklarına ve meşgul olacaklarına inanıyorum.

Ebeveynleri , çocuklarının gelişimi hakkında bilgilendirmenin önemini anlıyorum. Eğitim süresince ailelerle iletişimimi sürdürüyorum ve çocuklarının ilerlemesi ve endişe duyulan alanlar hakkında düzenli bilgiler veriyorum. Akademik başarı için veliler, öğretmenler ve öğrenciler arasında güçlü bir iletişiminin gerekli olduğuna inanıyorum. Ailelerle yakın işbirliği içinde çalışarak, her öğrencinin başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu desteği almasını sağlayabilirim.

Hizmetlerimi geliştirmek ve en son özel ders öğretim yöntem ve teknikleri ile güncel kalmak için sürekli çabalıyorum. Öğrencilerime mümkün olan en iyi eğitimi verdiğimden emin olmak için düzenli olarak mesleki gelişim atölyelerine ve eğitimlerine katılıyorum.

Sonuç olarak, özel bir matematik öğretmeni olarak, Antalya’daki ilk ve ortaokul öğrencilerine çalışmalarında başarılı olmalarına ve akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için özel ders, hedefli öğrenme, esnek zamanlama ve başarı taahhüdü sunuyorum. Hizmetlerim hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizleri, çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve başarılı olmalarına nasıl yardımcı olabileceğimi konuşmak için ücretsiz bir danışmanlık randevusu almaya davet ediyorum.

Sohbeti aç
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?